Czas realizacji zamówienia

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. 
Jeżeli Państwa zamówienie zostanie złożone i opłacone do godziny 13.00 (dni robocze) wówczas jest 95% szansy na to, że przesyłka zostanie wysłana tego samego dnia. Jeżeli natomiast złożycie Państwo zamówienie po godzinie 13.00 lub płatność wpłynie po tej godzinie, Państwa zamówienie zostanie wysłane następnego dnia roboczego.

Przesyłki dostarczane przez firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.


Paczkomaty InPost - Jeżeli wybrali Państwo odbiór zamówienia poprzez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez Państwo Paczkomacie w ciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

Przesyłka Poczta Polska - Jeżeli wybrali Państwo dostarczeni zamówienia poprzez Pocztę Polską, przesyłka zostanie do Państwa dostarczona w ciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.
Uwaga! - nie wysyłamy zamówionego towaru przesyłką zwykłą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl